Demlik Poşet Çaylar
Demlik Poşet Çaylar
Demlik Poşet Çaylar
Eşsiz Tat Poşete Girdi
Eşsiz Tat Poşete Girdi
Lipton Demlik Poşet Çaylar
  • Lipton Siyah İnci Demlik Poşet Çay
  • Lipton Yellow Label
  • Lipton Earl Grey Çayı
  • Lipton Golden Ceylon Çayı
  • Lipton Doğu Karadeniz Çayı
  • Lipton English Breakfast Çayı

Demlik Poşet Çaylar

Şimdi daha fazla dem ve daha fazla lezzet ile Demlik Poşet Çaylar sizleri bekliyor! Her 2-3 bardak çay için demliğe sadece bir demlik poşet çayı koyun. Üzerine taze kaynamış içme suyu ekleyin. 10-15 dakika demleyip servis yapın. Ve eşsiz tadıyla Lipton Demlik Poşet Çaylar'ın keyfini çıkarın.

Siyah İnci Demlik Poşet Çay
Her bardakta yoğun çay lezzeti sunan Lipton Siyah İnci, şimdi demlik poşet pratikliğinde! Berrak ateş kırmızısı bir dem ve yoğun lezzetiyle, Siyah İnci demlik poşetin pratikliğinden vazgeçemeyeceksiniz!
Lipton Yellow Label
Doğu Karadeniz'in en seçkin çayları ile Kenya, Seylan ve Türk çaylarının Türk damak tadına uygun harmanından oluşur. Geleneksel çay lezzetini yakalabileceğiniz bir aroma ve kokusu vardır.
Lipton Earl Grey
1803 yılında İngiliz soylusu Earl Grey Çin'de siyah çay yapraklarıyla bergamot aromasının harmanından elde edilen çok lezzetli bir çayla tanışır ve bu lezzeti tüm dünyaya tanıtmaya karar verir. O yıllardan itibaren Earl Grey Çayı nefis lezzeti ve kokusuyla çayseverlerin önde gelen tercihlerinden birisi olur.

Yeni Lipton Earl Grey, demlenmeye hazır muhteşem bergamot aromalı harmanı ile; tekrar harman yapmaya gerek bırakmadan; Earl Grey tutkunlarına mükemmel bir çay keyfi sunuyor.
Lipton Golden Ceylon
Altın rengi ve nefis tadıyla yüzlerce yıldır çayseverlerin önde gelen tercihlerinden olan Seylan Çayı, Seylan'ın yüksek dağlarının eteklerinden toplanan çay yapraklarından elde edilir.

Seylan ve Türk çaylarının, ince kesim yöntemiyle hazırlanıp, harmanlanmasından oluşan Lipton Golden Ceylon Çayı, buruk ve güçlü bir tat arayanlara vazgeçilmez bir lezzet sunar.
Lipton Doğu Karadeniz
Lipton'dan yerel Lezzet! Geleneksel Doğu Karadeniz Çayı, özel harmanı, rengi ve aromasıyla tam damak zevkinize uygun bir çay.

Doğu Karadeniz Bölgesi'nde yetiştirilen çaylar özenle seçildi. Lipton uzmanlığı ile dünyanın seçkin çaylarıyla harmanlandı ve vazgeçemeyeceğiniz, mükemmel bir lezzete dönüştü...
Lipton English Breakfast
Lipton sizi güne, nesillerdir İngiliz kahvaltılarının vazgeçilmez içeceği olan Lipton English Breakfast Tea ile başlamaya davet ediyor. Lipton English Breakfast Tea, güçlü lezzetiyle günün her anında keyifle içeceğiniz bir çay sunuyor.
Çaylarımız