Lipton Reklam Filmleri
Lipton Reklam Filmleri
Lipton Reklam Filmleri
03.02.2012
Lipton'un Akıllı Çay Bardağı aklınızdan geçeni biliyor.
Lipton'un yeni Facebook uygulaması "Akıllı Çay Bardağı", evde ya da ofiste verdiğiniz Lipton molasına eğlence katıyor. Aklınızdan tuttuğunuz nesneyi 20 soruda bilen Akıllı Çay Bardağı, zekasıyla şaşırtırken, hoş sohbet ve esprileriyle stresinizi de alıyor!

Lipton, www.facebook.com/LiptonTurkiye sayfasında yer alan Akıllı Çay Bardağı adlı dijital uygulamayla sizi hem şaşırtıyor hem eğlendiriyor. İçinizden bir nesne tutmanızı isteyen Akıllı Çay Bardağı, sizden "Evet, hayır, bazen, genellikle, nadiren, ilgisi yok" gibi yanıtlar istediği 20 sorunun sonunda tuttuğunuz nesneyi tahmin ediyor ve oyunu oynayanları şaşırtıyor.

Evde ya da ofiste kısa bir Lipton molası vermek için bilgisayar ekranı karşısına geçen kullanıcılar, Akıllı Çay Bardağı'nın talimatlarını takip edip sorularına yanıt verirken, hoş sohbet ve esprileriyle günün stresinden bir nebze de olsa uzaklaşıyor.

www.facebook.com/LiptonTurkiye sayfasını beğenen her kullanıcı dijital uygulamaya ulaşabiliyor. "Başla" butonu tıklandığında geriye Akıllı Çay Bardağı'nın talimat ve sorularını takip etmek kalıyor. Akıllı Çay Bardağı, önce aklınızdan bir nesne tutmanızı istiyor. Ancak bu nesnenin, kimsenin bilmediği sözcük ve özel isimlerden seçilmemesi konusunda ufak bir ricada bulunuyor! Bir nesne tutup oyuna başladıktan sonra sıra soruları doğru yanıtlamaya geliyor. Ancak şıklar arasında "Evet-Hayır" dışında kalanları da iyi değerlendirmek, biraz da düşünerek yanıtlamak gerekiyor. 20 sorunun sonunda da şaşırtıcı tahmin geliyor! Eğer Akıllı Çay Bardağı'nın tahmini doğru çıkmadıysa elbette bu onu da üzen bir durum oluyor. Yenilen pehlivan güreşe doymaz misali bir sözcük daha tutmanızı isteyen Akıllı Çay Bardağı mutlaka bu güreşte galip geliyor!


Çaylarımız